O nas
Szkolenia i doradztwo
Wynajem sal
Dni Techniki
Olimpiada OWT
Projekty
Konkursy
Stowarzyszenia
Współpraca
Kontakt
AKTUALNOŚCI: Dni Techniki 2019 już wkrótceAKTUALNOŚCI: Czy płeć jest dla kobiet utrudnieniem w karierze?Kobieta inżynier na czele fabryki
O nas Cele i statutZarządRada RegionuHistoriaHistoryczne plany siedzibyPrezesi FSNT NOT SzczecinO nas w prasie
Szkolenia i doradztwo Oferta Szkoleniowa FSNT NOTSzkolenia BHP, P-POŻ i pierwszej pomocy przedmedycznejKonsultingOpinie o innowacyjnościWspólne aplikowanie w projektach
Wynajem sal
Dni Techniki O wydarzeniuArchiwum Dni Techniki 2018
Olimpiada OWT
Projekty EMERGE – Empowering Female Entrepreneurs in EngineeringZasłużeni dla nauki i techniki spod znaku GryfaTechnik Mechanik - elitarny profil kształcenia
Konkursy Wyróżniający się Nauczyciel i Opiekun młodzieży
Stowarzyszenia Wykaz stowarzyszeń SNTOddziały SNT w NOT Szczecin
Współpraca Zapraszamy do współpracyMuzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie
Kontakt Dane kontaktoweGodziny otwarcia

O wydarzeniu

Zadaniem Dni Techniki Pomorza Zachodniego jest szerokie rozpowszechnianie wiedzy i edukacji związanej z  techniką i innowacyjnymi zagadnieniami technologicznymi podejmowanymi przez środowisko naukowe i gospodarcze regionu zachodniopomorskiego.

Jednym z celów wydarzenia jest promocja osiągnięć lokalnego przemysłu, a także szkół i uczelni technicznych czy instytutów badawczych i naukowych oraz promocja edukacji zawodowej i edukacji technicznej.

Archiwum Dni Techniki 2018

IX Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2018

Wśród koordynatorów oraz organizatorów tego wydarzenia jest także FSNT NOT w Szczecinie. Poniżej ramowy program planowanych wydarzeń:

* 11.11.2018, Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie: otwarcie wystawy pt. „Marki II Rzeczypospolitej”. Wystawa jest otwarta dla wszystkich zwiedzających.

* 15.11.2018, godzina 18.00, Teatr Polski w Szczecinie: Uroczysta Gala IX Zachodniopomorskich Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2018. W programie m.in. przewidziano spektakl: „Od Homera do Kofty, czyli polski pejzaż kabaretowy” (obowiązują wejściówki).

* 16.11.2018, w godzinach 10-15.00 Wydział Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie, Al. Piastów 50 organizuje Konferencję Naukowo-Techniczną „Rady na odpady”. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

* W tym samym dniu planowane jest także Spotkanie koleżeńskie z okazji Jubileuszu 70-lecia Oddziału Szczecińskiego PZITS, o godzinie 18.00 w restauracji AMBASADOR w Szczecinie (obowiązują wejściówki).

* 22-25.11.2018 Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka- szczegółowy program oraz miejsca spotkań spotkań podamy w najbliższym czasie.

* Wycieczka do Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie (obowiązują wejściówki) - datę i miejsce spotkania opublikujemy w ciągu nadchodzących dni.

Organizatorzy wydarzeń:

  1. FSNT NOT w Szczecinie
  2. Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział Szczeciński
  3. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Szczeciński
  4. Wydział Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie.
Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT Rada Regionu Zachodniopomorskiego
Aleja Wojska Polskiego 67 70-478 Szczecin
Polska
+48 91 433 83 05
+48 91 433 83 05
(c) 2019 www.not-szczecin.pl